Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Zacharzyn - Oferty sprzedaży działek

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

100 000 zł1 055 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

NA sprzedaż nieruchomość gruntowa W zacharzynie Gmina Chodzież Przedmiotem oferty jest działka budowlana o powierzchni 1055 m wraz z udziałem w drodze wewnętrznej. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

2 293 560 zł12 742 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka komercyjna z możliwością zabudowy usługowo-przemysłowej w Pilskiej Strefie Przemysłowej na sprzedaż. Piła- zamość, ul. Magazynowa. Jeśli szukasz idealnego miejsca dla swojej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Ługi Ujskie

Ługi Ujskie(Zacharzyn + 21 km)

132 840 zł1 107 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana 274/10 o powierzchni 1107m , położona w miejscowości Ługi Ujskie (woj. wielkopolskie, gmina Ujście). Cena: 132840zł. Działka znajduje się w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Ługi Ujskie

Ługi Ujskie(Zacharzyn + 21 km)

105 000 zł1 007 m² 104,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka W ługach ujskich przy ścianie lasu Działka o pow. 1007 m2 Objęta planem zagospodarowania przestrzennego Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego dla terenu działek oznaczonych.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Ługi Ujskie

Ługi Ujskie(Zacharzyn + 21 km)

99 880 zł908 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka budowlana W ługach ujskich (gm. Ujście) Marzysz o budowie własnego domu - ta oferta jest dla Ciebie! Miejsce dla osób ceniących sobie ciszę z dala od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna Ujście

Ujście(Zacharzyn + 19 km)

419 000 zł1 896 m² 220,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z mpzp, usługowo-mieszkaniowa w doskonałej lokalizacji. Zapraszam do zapoznania się z ofertą. Na sprzedaż atrakcyjna działka o przeznaczeniu usługowo-mieszkaniowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka leśna Szamocin

Szamocin(Zacharzyn + 11 km)

630 000 zł87 300 m² 7,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż jedyna w swoim rodzaju nieruchomość w skład której wchodzą wody stojące oraz lasy! Jezioro polodowcowe Cygańskie Doły drugie z kompleksu trzech jezior, powierzchnia 7,66.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna

Ługi Ujskie(Zacharzyn + 21 km)

99 000 zł3 044 m² 32,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka usługowo-mieszkaniowa - Ługi Ujskie, gmina Ujście Przedmiotem oferty jest działka o powierzchni 3 044 m , zlokalizowana w miejscowości Ługi Ujskie (gmina Ujście,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Klotyldzin

Klotyldzin(Zacharzyn + 9 km)

240 000 zł879 m² 273,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 879 m - Klotyldzin, gm. Margonin To idealne miejsce dla osób poszukujących spokoju, natury i przestrzeni, a jednocześnie doskonałej lokalizacji do budowy domu:.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona

Brodna(Zacharzyn + 17 km)

576 000 zł7 200 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trójkąt

Działka na sprzedaż brodna- gm. Kaczory Na sprzedaż działka o powierzchni 7200m 2 zlokalizowana w miejscowości Brodna. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego ustala.

Szczegóły ogłoszenia

562 573 zł2 827 m² 199 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Piła ul. Żwirowa działka inwestycyjna położona w przemysłowej części piły, przy obwodnicy miasta łączącej drogi krajowe S-11 i S-10 Działka gruntu o powierzchni 0,2827 ha (na.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Zacharzyn

Zacharzyn,wielkopolskie

84 000 zł3 500 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana O powierzchni 3500 M2 W zacharzynie możliwość sprzedaży całości bądź wydzielenia mniejszej powierzchni gruntu media W drodze, na działce obok słup energetyczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Zacharzyn

Zacharzyn,wielkopolskie

91 000 zł3 657 m² 24,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana usługowa rolna przy trasie głównej drodze w okolicy Szamocina - Zacharzyn. Działka budowlano-usługowa, rolna O pow. 3657 m2 , położona W miejscowości.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij